کارگاه طراحی اولویت API با دروپال

کارگاه طراحی اولویت API با دروپال

امروزه در استارتاپها و نیز اپلیکیشن های مطرح دنیا از رویکرد Api-First استفاده میشود. یعنی قبل از طراحی یک نرم‌افزار ابتدا وب سرویس ها و API های آن نرم‌افزار طراحی می‌شود و پس از آن اپلیکیشن های تحت وب، اپ اندروید، Ios و دیگر اپلیکیشن ها، مبتنی بر آن API طراحی میشود. از شما دعوت می‌کنیم که در مجموعه کارگاه های Headless Drupal و تولید اپلیکیشن ها شرکت کنید تا با این رویکرد آشنا شوید.

دروپال کلاب در حال برگزاری دومین کارگاه خودش قرار داره. اگر به بحث بالا علاقه مند شدید میتونید با مراجعه به سایت دروپال کلاب در این دوره ثبت نام کنید.

 

تگ های مطلب: 

دسته بندی مطلب: 

دیدگاه‌ها

سلام

سلام به نظر شما یکی که پی.اچ.پی بلد نیست می‌تواند از دروپال استفاده کنه و اینکه دروپال ۸ روی هاست‌های اشتراکی مثل نت افراز جواب می‌دهد

دروپال و وردپرس یه جورایی مثل

دروپال و وردپرس یه جورایی مثل لینوکس و ویندوز هستن نمی‌دونم چرا!

دیدگاه جدیدی بگذارید

آخرین ارسال ها

محتواهای محبوب

درباره ما

Author
اینجا دروپال یعنی همه چیز. در مورد دروپال صحبت میکنیم. ماژول هامون رو به اشتراک میزاریم در مورد قالب دروپال ، فروشگاه دروپال، دروپال فارسی و تاریخ شمسی دروپال صحبت میکنیم و هرچیزی که در مورد طراحی سایت با دروپال میدونیم به هم انتقال میدیم. دروپالیون یک سایت شخصی نیست. ما دست همه کسانی که برای پیشرفت دروپال تلاش میکنند رو میفشاریم و با آغوش باز اونها رو در این سایت میپذیریم.

تماس با ما

با ما تماس بگیرید.

logo-samandehi